14 październik to Dzień Edukacji Narodowej.
Z uwagi na uczniów, którzy mają praktyki zawodowe, postanowiliśmy uczcić to święto już w środę, 10 października.
Oj, działo się. W tym roku postanowiliśmy przyznać... Oksfordy! Na prawdziwym czerwonym dywanie! Część nauczycieli została wyróżniona we właściwych sobie kategoriach, oczywiście z dużym przymrużeniem oka. Galę Oksfordów prowadziła Ewa i Maciek, w przerwach zaśpiewały dziewczyny: Ala i Ania, a nowo powstała szkolna formacja kabaretowa Młodzi Panowie Trzej (w składzie Mateusz, Kacper i Krystian) rozśmieszała nas do łez. Było też refleksyjnie - sentencje o roli nauczycieli przeczytały Natalia i Klaudia.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom ZSP 4 życzyliśmy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Jak było? Sami zobaczcie...