Dzień otwarty w naszej szkole - fotorelacja

20 marca otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla wszystkich tych, którzy chcieliby się w niej uczyć.
Dzień Otwarty pozwolił nam zaprezentować wszystko to, co najciekawsze w naszej szkole. Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej i klasy trzeciej gimnazjum mogli zwiedzić ZSP 4, zobaczyć pracownie gastronomiczne, fryzjerską i spedycyjną. Atrakcją była degustacja pizzy przygotowanej przez naszych uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Na pracowni fryzjerskiej uczniowie pod opieką nauczyciela przygotowali pokaz fryzur. Chętni mogli ufarbować włosy i uczesać się. Zwiedzający mogli również obejrzeć halę sportową i skorzystać z zajęć fitness. Po trudach zwiedzania można było odpocząć w Kawiarence Europejskiej, napić się kawy i skosztować słodkości przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.
 - Naprawdę przygotowaliśmy dużo atrakcji i konkursów. W naszej szkole zawsze jest ciekawie, więc mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedliśmy - powiedział przewodniczący szkoły Krystian Nowak III Tg/Tf
. - Chcieliśmy pochwalić się swoimi umiejętnościami. Mam nadzieję, że w ZSP nr 4 poza tym, że jest wesoło, to i bardzo smacznie - Szymon Zawadzki IVTg/Tf.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do naszej szkoły. Możecie liczyć na przyjazną atmosferę i wsparcie nauczycieli.