Stypendium dla naszego ucznia

Maciej Gębicki uczeń III klasy Technikum Gastronomiczno-Usługowego otrzymał niezwykłe wyróżnienie za uzyskanie najwyższej średniej ocen
w roku szkolnym 2016 / 2017 – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Uroczystość miała miejsce 17 listopada w auli na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. W tym roku stypendia otrzymało 230 uczniów z województwa łódzkiego. Organizatorem imprezy było Kuratorium Oświaty w Łodzi. Stypendium przyznaje się je uczniowi, który uczęszcza do szkoły, której ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości i otrzymał promocję z wyróżnieniem (posiada średnią ocen z zajęć obowiązkowych nie niższą niż 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania), uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Dyplomy najzdolniejszym uczniom z terenu całego województwa łódzkiego wręczali Zbigniew Rau-wojewoda łódzki) i Grzegorz Wierzchowski-kurator oświaty.

"Nie mam wątpliwości, że stoję dziś przed najlepszymi z najlepszych." (G.Wierzchowski)
"Łódź akademicka na was czeka." (prof. dr hab. Antoni Różalski, rektor UŁ)