Tniesz bo wiesz

W dniach 12 -13 października 2018 r. w naszej szkole miała miejsce akcja TNIESZ BO WIESZ.
Jej celem było  uświadomienie, jak można zapobiegać chorobom nowotworowym oraz oddawanie włosów na peruki. W szkolnej auli odbyły się wykłady specjalistów na temat zapobiegania nowotworom, zdrowego i racjonalnego odżywiania się oraz życiu po walce z rakiem. Jednocześnie w naszej pracowni fryzjerskiej można było oddawać włosy na peruki. Długość włosów nadających się na potrzeby akcji to przynajmniej 25 cm ściętych włosów, które zostały przekazane na bardzo szczytny cel - peruki dla osób, które po chemioterapii straciły włosy. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie nasza szkoła, ZSP 4, była organizatorem tego szczytnego przedsięwzięcia obok fundacji Nu-med i Salonu Urody Perfekt.