Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4
im. księdza Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim

Kadra

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =

Bogucka Jolanta
dyrektor

Zimna Małgorzata
wicedyrektor
Sidek Agnieszka
wicedyrektor

Kociołek Rafał
kierownik szkolenia praktycznego

Najmrocka Danuta
pedagog

Abratkiewicz Ryszard - przedmioty zawodowe mechaniczne
Adamus Monika - przedmioty zawodowe gastronomiczne
Błaszczyk Agnieszka – przedmioty zawodowe spedycyjne
Błaszkowska Izabela - wychowanie fizyczne
Bogucka Jolanta - geografia
Cieślik Grażyna - zajęcia rewalidacyjne
Czapla Iwona – podstawy przedsiębiorczości
Grabowski Rafał - przedmioty zawodowe mechaniczne
Grzybek Małgorzata – język niemiecki
Kaczmarek Elżbieta - historia, wiedza o społeczeństwie
Kociołek Rafał - fizyka
Kopertowski Piotr - informatyka, przedmioty zawodowe spedycyjne
Kowalczyk Jan - przedmioty zawodowe mechaniczne
Kubiak Maria - nauczyciel bibliotekarz
ks. Piotr Niedzielski - religia
Lewandowska - Gruszczyńska Marlena - język angielski
Lęk Ewa - język niemiecki
Maciaszczyk Magdalena - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Marzec Karolina - język angielski
Mazurczyk Marek - wychowanie fizyczne
Michalak Katarzyna - matematyka
Mielczarek Arkadiusz - wychowanie fizyczne
Mrozińska Bożena - biologia, przedmioty zawodowe gastronomiczne
Najmrocka Danuta - pedagog szkolny
Olas Danuta - przedmioty zawodowe gastronomiczne
Pawlikowska Monika - informatyka, przedmioty zawodowe spedycyjne
Pietrasik Jolanta - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Płoszyńska Anna - historia, wiedza o społeczeństwie
Poterała Monika - wychowanie fizyczne
Rol Magdalena - język polski, plastyka
Rózga Gabriela - matematyka, wdżr
Sawicka Anna - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Sidek Agnieszka – język niemiecki
Szaler Małgorzata - religia
Szczepaniak Joanna - przedmioty zawodowe gastronomiczne, chemia
Szwedo – Makowska Ilona - przedmioty zawodowe gastronomiczne
Śpiewak Magdalena - język angielski
Świderska Edyta - język polski
Wagner Marta - język polski
Wiączek Dorota – podstawy przedsiębiorczości
Włodarczyk Zbigniew - edukacja dla bezpieczeństwa
Wolski Krzysztof – język angielski
Wróbel Emilia – język niemiecki, przedmioty zawodowe spedycyjne
Zawada Justyna – edukacja dla bezpieczeństwa
Zimna Małgorzata - przedmioty zawodowe gastronomiczne