1. Dyrekcja, uczniowie oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  nr 4 im. ks.Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim, składają serdecznie podziękowania:

- F.H. "Nowalijka" Piotr Wychowałek
 - Masarnia "Bieniek"
 - PHU "Rogalik" Jarosław Sobieraj, Tomasz Sobieraj
 - PPUH s.c. Danuta Jerzy Kamil Bajerowscy
 - PPUH Janusz Przybył

- Centrum Języków Obcych "Grunwald"
 - PPHU Sławomir Meckier

za pomoc w przygotowaniu stoiska prezentującego naszą szkołę na V Festiwalu Miast Partnerkich, który odbył się w dniach 02-03.06.2018 w Piotrkowie Trybunalskim

2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim składa serdeczne podziękowania:

- F.H. "Nowalijka" Piotrk Wychowałek
- Kiełbik Dariusz, Adamczyk Paweł "Zakład Piekarniczo-Cukierniczy"
- Masarnia "Bieniek"

za hojność i pomoc w realizacji Światowego Dnia Walki z Głodem.

3. Uczniowie i grono pedagogiczne ZSP 4 serdecznie dziękują
Panu Piotrowi Wychowałkowi za przekazanie surowców na pracownię gastronomiczną, dzięki którym mogliśmy przygotować poczęstunek w czasie "Dni Otwartych Drzwi".

4. Uczniowie i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. ks.Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim, serdecznie dziękują
Firmie  IKEA, a w szczególności Pani Iwonie Gasik- Płomińskiej za doposażenie pracowni gastronomicznej.

5. PHU Duninex Paweł Sakrajda Tomasz Sakrajda

6. P.H.U. "ROGALIK"Jarosław Sobieraj Tomasz Sobieraj

7. Pragniemy, aby:

-Pan Dominik Januszewski "Zielono mi-owoce i warzywa"
-Państwo Jolanta i Józef Strąkowscy - Piekarnia "Kamionek"
-"Nowalijka" FH P. Wychowałek
-Pan Adam Kaleciński

przyjęli serdeczne podziękowania za okazane serce i przekazanie na rzecz szkoły produktów na dzień walki z głodem. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że kolejny już raz wspieracie Państwo społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 (październik 2022 r.)